Montessori Metoduyla Sanatla Dolu Bir Yaz

Montessori Metoduyla Sanatla Dolu Bir Yaz Programı Başlıyor!

Çocukların mutlu ve verimli bir yaz geçirmesini isteyen sevgili anne ve babalar;

Yoğun geçen bir öğretim yılının ardından, Özel İME Pembe Kule Montessori Anaokulu’nda bu yaz çocuklarımızı eğlenerek öğrenmeye ve sanat yeteneklerini keşfetmeye davet ediyoruz.

ABD’den gelecek misafir sanat eğitmenimiz Spramani Elaun liderliğinde gerçekleşecek yaz okulumuz, Montessori metodu ile zenginleştirilmiş sanat aktiviteleri, bahçe etkinlikleri ve kişisel projelerle çocuklara eğlenceli ve
öğretici bir tecrübe sunacak.

Çocuklarımız; Sınıfta sadece İngilizce konuşan öğretmenlerimizle hem yabancı dil öğrenecekler, hem de farklı bir kültürü de keşfedecekler.

10- 21 Temmuz tarihlerinde, saat 10:00- 16:00 arasında Ümraniye Pembe Kule Montessori Anaokulu’nda gerçekleşecek olan yaz programına 3- 8 yaş arasındaki çocuklar katılabiliyor.

Spramani Elaun Hakkında:

Spramani Elaun Amerikalı “doğal sanat” öğretmeni ve çocuklar için yazılmış birçok sanat eğitimi kitabının yazarıdır. Bugüne kadar binlerce çocuğa görsel sanat eğitimi vermiştir. Nature of Art For Kids® sanat okulunun kurucusu, toksik olmayan doğaya dost boya üreticisi, Colour Blocks™- (orijinal kare blok geri dönüştürülmüş boya kalemi) ve Batı Amerika’da çeşitli bölgelerde bulunan Art Kids Zone şirketlerinin kurucusudur. Uzun yıllardır ABD’de, farklı okul ve programlarda sanat öğretmenliği yapan ve sanat atölyeleri çalıştıran Ms.Elaun, Montessori sanat eğitimi alanında uzmanlığı ile ünlenmiş ve iyi tanınan bir eğitimcidir.

Previous Image
Next Image

info heading

info content